Naše pokoje

pokoj lůžek počet
jednolůžkový 1/1 13
dvoulůžkový 1/2 oddělené 56
dvoulůžkový 1/2 u sebe 24
třílůžkový 1/3 1
čtyřlůžkový 1/4 1
suite 1/2 4

Hotel Na Ostrově má tradici již od roku 1994 a je největším berounským hotelem. Přesto je znám svou až rodinnou atmosférou, dobrým jídlem a kvalitními službami. všechny pokoje jsou vybavené televizí, kde naladíte základní české programy a mnoho zahraničních v němčině i angličtině. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, některé mají balkon či lodžii a po celém hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu pomocí WiFi zcela zdarma.

Devizou hotelu je umístění v klidové části města na ostrově. Přesto leží jen několik kroků od centra a je obklopen sportovními zařízeními. Samotný hotel provozuje i zimní stadion a je jediným hotelem v Česku, kde lze přímo z hotelové chodby pozorovat prvoligový hokej.

Modrá část

modry

Modrá část je nejnovější částí našeho hotelu, přibyla v roce 1997. Zahrnuje jedno- až čtyřlůžkové pokoje, depandance a dvě suity. Součástí modré části je i zimní zahrada, která nabízí poklidné posezení takřka v přírodě, ať je venku vedro nebo mráz, slunce nebo déšť. Celá modrá část je nekuřácká.

Vínová část

vinovy

Centrální část hotelu Na Ostrově patří pokojům ve vínovém designu. Příjemné, moderně zařízené pokoje, které z většiny nabízí výhled před hotel a na řeku patří k našim nejoblíbenějším. Vínová část nabízí jedno- až třílůžkové pokoje, a také dvě suity. Celá vínová část je nekuřácká.

Zelená část

zeleny

Pokoje na zelené části jsou vyhledávány pro své prostorné lodžie, ze kterých je pěkný výhled do okolní přírody.